The Combo // ProGrip a StrapMount set - VYSTAVENÝ KUS

Značka: PolarPro

VYSTAVENÝ KUS - The Combo poskytuje uživatelům hned dva inovativní produkty. StrapMount a ProGrip. ProGrip se připojí k StrapMount, který zajišťuje přilnavost k jakémukoliv batohu, potápěcí BCD, nebo popruhu. Když nenatáčíte prostě zamknete ProGrip do StrapMountu a budete mít Vaše GoPro po ruce a připraveno k použití. Oba produkty mohou být také použity samostatně.

 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
14.1.2026
Možnosti doručení
Kód: T_COMBO
1 690 Kč 199 Kč 164,46 Kč bez DPH
The Combo // ProGrip a StrapMount set - VYSTAVENÝ KUS
Značka: PolarPro
The Combo // ProGrip a StrapMount set - VYSTAVENÝ KUS
1 690 Kč

The Combo // ProGrip a StrapMount set

  • Zahrnuje ProGrip a StrapMount
  • ProGrip připevníte k batohu, potápěcí BCD nebo popruhu
  • Rychlo-odepínací deska umožňuje rychlou instalaci/odstranění
  • StrapMount můžete použít samostatně pro montáž GoPro k jakémukoli batohu
  • ProGrip použijete samostatně jako výborný hand grip

The Combo poskytuje uživatelům hned dva inovativní produkty. StrapMount a ProGrip. ProGrip se připojí k StrapMount, který zajišťuje přilnavost k jakémukoliv batohu, potápěcí BCD, nebo popruhu. Když nenatáčíte prostě zamknete ProGrip do StrapMountu a budete mít Vaše GoPro po ruce a připraveno k použití. Oba produkty mohou být také použity samostatně.

 

Kompatilbilní s ovladacem WIFI REMOTE a SMART REMOTE GOPRO. Není kompatibilní s THE REMOTE.

Kategorie: Držáky
EAN: 850454006055
? KOMPATIBILITA: MAX2, LIT HERO (v2025), HERO (2024), HERO11, HERO11 mini, HERO10, HERO9, MAX, HERO8 Black, HERO7 Black, HERO7 Silver, HERO7 White, HERO6 Black, HERO5 Black, HERO5 Session, HERO4 Silver/Black, HERO4 Session, HERO3+ Silver/Black, HERO Session, HERO, HERO+, HERO+ LCD, HERO3 Silver/Black, HERO2, HERO HD, HERO (v2018)
Barva: Černá
Materiál: Plast
Typ: handgrip
Typ příslušenství: Plovoucí HandGripy