logo xtsport.cz
INFOLINKA: +420 739 218 856

PolarPro

Úvod » Značky » PolarPro

471x181-do-znacek-polarpro

Polar Pro Filters se specializuje na výrobu doplňků pro GoPro kamery. Neustále rozšiřujeme naše produktové řady pro zlepšení zážitků z natáčení.

Polar Pro® vznikl na University of California, Santa Barbara v říjnu roku 2011 s malými polarizační filtr. Zažili exponenciální růst a během něj vyvinuly další rafinované produkty. Zavedení snap-on (odnímatelných) filtrů byl obrovským zlomem v roce 2012. Bylo to poprvé, kdy osoba, která má GoPro mohla rychle odstranit a připojit filtr, a tento typ filtrů je stále podle našeho názoru, nejlepší aplikací filtrů pro GoPro kamery.

Zaměstnanci této firmy neustále natáčejí, testují a vyvíjejí nové nápady s cílem zlepšit proces natáčení s nejpopulárnější kamerou na trhu. Naše společnost je mladá a inovativní se zaměstnanci od profesionálních snowboardistů, talentovaných surfařů, Avid potápěčů a adrenalinových parašutistů.

 

 

 

08 | 06

PolarPro novinky na cestě

Naše distribuce Vám v brzké době nabídne mnoho novinek od firmy PolarPro. Ta kromě filtru pro kamery, začala vyrábět také tyče a pouzdra. Nebylo by to PolarPro, aby jejich produkty nebyli výjmečné.   PowerPole // Teleskopická tyč pro GoPro s integrovanou baterii Powerpole je první...

12 | 11

Mikrofon PolarPro nejen pro kamery GoPro

GoPro Microphone Kit-Promic Zvyšuje úroveň a kvalitu zvuku GoPro Úhlový adaptér k GoPro mikrofonu v ceně Ideální pro Motorsports, koncerty a výpravy Odnímatelná pěnový windscreen pro použití při vysoké rychlosti Kompatibilní s GoPro Hero2, Hero3, Hero3...

11 | 11

Filtry pro Hero3+ jsou kompatibilní s kamerami Hero4

Filtry pro Hero3+ jsou kompatibilní s kamerami Hero4 S příchodem kamer GoPro Hero4 se mnozí ptají jestli jsou filtry pro kamery Hero3+ plně kompatibilní s kamerami Hero4. Ano je to tak. Filtry jsou plně kompatibilní jelikož nedošlo ke změně tvaru ani velikosti jak samotné kamery tak krytu kamery Hero4.

  • up ikona

© Copyright XT SPORT.cz 2014


Vše pro Vaše extrémní zážitky

t.: +420 739 218 856, m.: info@xtsport.cz

Vyrobilo: Cliquo | B interactive