0 Kč

UZAVÍRACÍ PŘEZKA NA KRYT Super Suit GoPro HERO5/6/7 BLACK/HERO2018 - PLASTOVÁ

Úvod / Produkty / Příslušenství pro GoPro / Náhradní díly / Přezky krytu kamer / UZAVÍRACÍ PŘEZKA NA KRYT Super Suit GoPro HERO5/6/7 BLACK/HERO2018 - PLASTOVÁ

Kategorie:

Kategorie

  Kód: GO_4868 ID: 91359 Výrobce: ROLLIN

  Neoriginální plastová uzavírací přezka pro kryt Super Suit kamery Hero5/6/7 black. POZOR: Kryt s touto přezkou již nelze používat ve vysokých tlacích jako jsou například při potápění / vodních sportech apod.. Kryt lze použít ve vodě ale již se na něj nevztahuje záruka.

  Více informací

  Skladem > 5 ks 18.07. může být u vás

  Doporučená cena výrobcem: 349 Kč

  75 Kč
  61,98 Kč bez DPH
  Facebook Twitter Pinterest Email

  UZAVÍRACÍ PŘEZKA NA KRYT Super Suit GoPro HERO5/6/7 - PLASTOVÁ

  Neoriginální plastová uzavírací přezka pro kryt Super Suit kamery Hero5/6/7 Black. Touto přezkou lze jednoduše "nahradit" rozbitou/prasklou originální přezku na krytu kamery.  Přezku namontujete do držáku na horní části rámečku místo původní přezky.

   

  POZOR: Kryt s touto přezkou již nelze používat ve vysokých tlacích jako jsou například při potápění / vodních sportech apod.. Kryt lze použít ve vodě ale již se na něj nevztahuje záruka.

  Výrobce ani prodejce neručí za škody způsobené takovým použitím nebo špatnou montáží. Pro použití ve vodě doporučujeme zakoupit  Super Suit

   

  Kompatibilita

  • HERO7 Black
  • HERO6 Black
  • HERO5 Black
  • HERO (v2018)
  • Uzaviraci prezka pro kryt Super Suit kamery Hero5/6 Black