0 Kč

ČERVENÝ/MAKRO Combo filtr pro GoPro Hero3 Odnímatelný

Úvod / Produkty / Příslušenství pro GoPro / Filtry / pro HERO3 / ČERVENÝ/MAKRO Combo filtr pro GoPro Hero3 Odnímatelný

Kategorie:

Kategorie

  Kód: P1014 ID: 3600 Výrobce: PolarPro

  Červený / Makro Combo filtr na vodotěsné pouzdro GoPro Hero3. Makro se jednoduše aplikuje pomocí otevírání a zavírání. Pro zachycení ostrých záběrů z blízka v modré a tropické vodě. Z oficiální české distribuce.

  Více informací

  Skladem 1 ks 06.02. může být u vás

  1 250 Kč
  249 Kč
  205,79 Kč bez DPH
  Facebook Twitter Pinterest Email

  ČERVENÝ/MAKRO Combo filtr

  • Červený skleněný filtr pro vodotěsné pouzdro kamery Gopro Hero3
  • Makro objektiv navržena speciálně pro GoPro Hero3
  • Zachyťte kreativní ostrý obraz
  • Sklo extrémně odolné vůči poškrábání
  • Korekce barev v modré a tropické vodě

  Pro kamery ve vodotěsném pouzdru.

  Červený / Makro Combo filtr je navržen pro uchycení na vodotěsném pouzdře kamery GoPro Hero3. Jednoduše se aplikuje, pomocí otevírání a zavírání. Koriguje barvy v modré a tropické vodě. Combo má skleněný červený filtr pro profesionální záběry pod vodou, stejně tak je makro objektiv pro zachycení ostrých makro snímků.

  NA CO TO JE?

  Je to nejlepší příslušenství pro potápění s GoPro Hero3. Toto Combo obsahuje skleněný červený filtr a makro objektiv, který jednoduše přiklopíte a odklopíte. to naprosto změní Vaše podvodní záběry. Nejen že získáte nejlepší korekci barev ale ktomu zachytíte užasné snímky s makro objektivem. Makro objektiv je určen ke snížení ohniskové vzdálenosti fotoaparátu GoPro. To skvělý pro zachycení ostrých detailních záběrů. To je ohromný pro uživatele GoPro, protože tento makro objektiv dodá záběrům z Vaši Hero3 zcela nový vzhled. Standardní širokoúhlé záběry jsou již okoukané, detailní záběry jsou skvělý způsob, jak oživit a přidat kreativitu do Vašich videíí a fotografií.

  Makro objektiv kameře umožňuje zaostřit na objekty 7-45 centimetrů od objektivu kamery. Působí také jako zvětšovací sklo. Nebude se Vám chtít používat makro objektiv při natáčení objektů dále než 24 cm od objektivu.

  POUŽITÍ

  Mějte na paměti, že je to skleněný filtr a sklo se může rozbít. Při instalaci nebo odjímání filtru doporučujeme opatrnost. Filtry jsou odolné, ALE NEJSOU NEZNIČITELNÉ.

   

  Kompatibilita

  • HERO3 Silver/Black
  • Macro objektiv - Hero3
  • Skleněný červený filtr 
  • Poutko
  • Obal z mikrovlákna

  ČERVENÝ/MAKRO Combo filtr

  Mohlo by se Vám také líbit