0 Kč

VENTURE Edition 3-PACK pro GoPro

Úvod / Produkty / Příslušenství pro GoPro / Filtry / pro HERO3+ / VENTURE Edition 3-PACK pro GoPro

Kategorie:

Kategorie

  Kód: P1015 ID: 3357 Výrobce: PolarPro

  VENTURE Combo Set obsahuje: Neutrální, polarizační a makro filtr pro vodotěsné pouzdro kamery Hero3+/4. Z oficiální české distribuce.

  Více informací

  Skladem 2 ks 16.07. může být u vás

  Doporučená cena výrobcem: 1 999 Kč

  599 Kč
  495,04 Kč bez DPH
  Facebook Twitter Pinterest Email

  VENTURE Edition 3-PACK

  Polarizační Venture Filtr:

  Tento polarizační filtr můžete použít skoro vždy, když natáčíte venku. Dokud není moc zataženo nebo tma, polarizátor snižuje nežádoucí odrazy světla a pěkně vyčistí videa. Někdy je téměř nutností, a to zejména při natáčení za sněhu s jasnou oblohou, nebo v blízkosti vody. Polarizační filtr také zvyšuje sytost barev, barvy vypadají ještě živější. Můžete jej použít například i v autě k odstranění odlesků mimo čelní sklo, palubní desku a na silnici. Je to velmi užitečné příslušenství pro GoPro Hero3+/4.

  Neutrální Venture Filtr:

  Nejběžnější použití tohoto neutrálního filtru, je když chceme, aby se pohybující věci rozmazávali. GoPro Hero3+/4 má velmi vysokou rychlost závěrky, když se rychle pohybuje, není nic rozmazaného, což vytváří iluzi, že se nepohybuje rychle. Například, když v autě bude neutrální filtr, tak rozostří chodník a vytvoří iluzi rychlosti. Další využití neutrálního filtru je v letectví (modely). Filtr snižuje Jello efekt, který nastane, když je kamera připevněna na zařízení s vysokou vibrací.

  Macro čočka - Gopro Hero3+/4:

  Nový makro objektiv je také zbrusu nový, je silnější, disponuje 2.2x zvětšením a je vyroben ze skla pro ještě vyšší odolnost proti poškrábání. Silnější je i rám, což vede k vyšší trvanlivosti. Rozsah ohniskových vzdáleností s makro je 10-45 cm, to znamená 10-45 cm v přední části objektivu bude ostré jako břitva. Podívejte se na video níže a uvidíte přesně to, co tento doplněk umí.

  POUŽITÍ

  Mějte na paměti, že je to skleněný filtr a sklo se může rozbít. Při instalaci nebo odjímání filtru doporučujeme opatrnost. Filtry jsou odolné, ALE NEJSOU NEZNIČITELNÉ.

   

   

   

  Kompatibilita

  • HERO4 Silver/Black
  • HERO3+ Silver/Black
  • Polarizační filtr
  • Neutrální filtr
  • Makro

  Mohlo by se Vám také líbit