AQUA Edition Skleněný Filtr pro GoPro Hero3+/4 - Červený
Kód: P1001 ID: 3268 Výrobce: PolarPro
AQUA Červený skleněný filtr pro vodotěsné pouzdro kamer GoPro Hero3+/4. Filtr jednoduše zaklapnete a vyklapnete pro profesionální barevné korekce v modré a tropické vodě. Z oficiální české distribuce.
Skladem 3 ks 20.01. může být u vás
AQUA - Červený
- Nová Aqua Red Color Formula
- Objektiv je velmi odolnoný proti poškrábání
- Snadná instalace a odstranění
- Balení obsahuje poutko a micro sáček
Pro kamery ve vodotěsném pouzdru.
Aqua červený filtr pro GoPro Hero3+/4 je náš nejnovější a nejúčinnější barevný filtr. Nový Aqua3+/4 Červený filtr produkuje hluboké barvy a zářivě tropické útesové barvy, které se objevují hned na LCD (pokud ho používáte). Aqua červený filtr funguje bezchybně v tropických a modrých vodách v rozmezí 3 - 24 metrů pod hladinou.
Nový Aqua Červený Filtr, přidává další ochrany skleněné čočky, takže je mnohem odolnější . Filtr se bezpečně nacvakne na Hero3+/4 vodotěsné pouzdro a může být instalován a odstraněn za méně než jednu sekundu.
Otestovali jsme ho s GoPro Hero3+/4 v Karibiku a tento nový červený filtr nás ohromil výsledkem! Barvy byli skvělé celou cestu 3 - 24 metrů. Podívejte se na video níže a uvidíte, co tento filtr dokáže s Vašim videem z Hero3+/4!
PROČ POUŽÍVAT AQUA RED FILTR (ČERVENÝ)?
Účelem červeného filtru je kompenzovat ztrátu červeného světla, které probíhá pod vodou. Od cca 3 metrů hloubky není červené světlo. GoPro Hero3+/4 vyvážení bílé barvy je potlačeno z důvodu ztráty červeného světla, videa i fotky jsou pak příliš modré nebo příliš zelené. Červený filtr kompenzuje ztrátu červené světlo a kamera nahrává krásné přírodní barvy jak má.
POUŽITÍ
Mějte na paměti, že je to skleněný filtr a sklo se může rozbít. Při instalaci nebo odjímání filtru doporučujeme opatrnost. Filtry jsou odolné, ALE NEJSOU NEZNIČITELNÉ.
Kompatibilita
- HERO4 Silver/Black
- HERO3+ Silver/Black
- Odnímatelný AQUA červený filtr
- Poutko
- Obal z mikrovlákna