0 Kč

AQUA Edition Skleněný Filtr pro GoPro Hero3+/4 - Červený

Úvod / Produkty / PolarPro / Filtry pro HERO4 / AQUA Edition Skleněný Filtr pro GoPro Hero3+/4 - Červený

Kategorie:

Kategorie

  Kód: P1001 ID: 3268 Výrobce: PolarPro

  AQUA Červený skleněný filtr pro vodotěsné pouzdro kamer GoPro Hero3+/4.  Filtr jednoduše zaklapnete a vyklapnete pro profesionální barevné korekce v modré a tropické vodě. Z oficiální české distribuce.

  Více informací

  Skladem 1 ks 25.06. může být u vás

  1 025 Kč
  590 Kč
  487,60 Kč bez DPH
  Facebook Twitter Pinterest Email

  AQUA - Červený

  • Nová Aqua Red Color Formula
  • Objektiv je velmi odolnoný proti poškrábání
  • Snadná instalace a odstranění
  • Balení obsahuje poutko a micro sáček

  Pro kamery ve vodotěsném pouzdru.

  Aqua červený filtr pro GoPro Hero3+/4 je náš nejnovější a nejúčinnější barevný filtr. Nový Aqua3+/4 Červený filtr produkuje hluboké barvy a zářivě tropické útesové barvy, které se objevují hned na LCD (pokud ho používáte). Aqua červený filtr funguje bezchybně v tropických a modrých vodách v rozmezí 3 - 24 metrů pod hladinou.

  Nový Aqua Červený Filtr, přidává další ochrany skleněné čočky, takže je mnohem odolnější . Filtr se bezpečně nacvakne na Hero3+/4 vodotěsné pouzdro a může být instalován a odstraněn za méně než jednu sekundu.

  Otestovali jsme ho s GoPro Hero3+/4 v Karibiku a tento nový červený filtr nás ohromil výsledkem! Barvy byli skvělé celou cestu 3 - 24 metrů. Podívejte se na video níže a uvidíte, co tento filtr dokáže s Vašim videem z Hero3+/4!

  PROČ POUŽÍVAT AQUA RED FILTR (ČERVENÝ)?

  Účelem červeného filtru je kompenzovat ztrátu červeného světla, které probíhá pod vodou. Od cca 3 metrů hloubky není červené světlo. GoPro Hero3+/4 vyvážení bílé barvy je potlačeno z důvodu ztráty červeného světla, videa i fotky jsou pak příliš modré nebo příliš zelené. Červený filtr kompenzuje ztrátu červené světlo a kamera nahrává krásné přírodní barvy jak má.

  POUŽITÍ

  Mějte na paměti, že je to skleněný filtr a sklo se může rozbít. Při instalaci nebo odjímání filtru doporučujeme opatrnost. Filtry jsou odolné, ALE NEJSOU NEZNIČITELNÉ.

   

  Kompatibilita

  • HERO4 Silver/Black
  • HERO3+ Silver/Black
  • Odnímatelný AQUA červený filtr
  • Poutko
  • Obal z mikrovlákna

  Instalace

  Mohlo by se Vám také líbit