0 Kč

Skleněný Filtr pro kryt GoPro Hero3 a DIVE HOUSING - Neutrální

Úvod / Produkty / PolarPro / FILTRY GOPRO / Filtry pro HERO3 a DIVE housing / Skleněný Filtr pro kryt GoPro Hero3 a DIVE HOUSING - Neutrální

Kategorie:

Kategorie

  Kód: C1020 ID: 3595 Výrobce: PolarPro

  Neutrální skleněný filtr s tenkým rámem pro vodotěsné pouzdro GoPro Hero3.  Tento filtr je určen ke zpomalení závěrky kamery GoPro Hero3. Z oficiální české distribuce.

  Více informací

  Skladem > 5 ks 19.07. může být u vás

  Doporučená cena výrobcem: 949 Kč

  49 Kč
  40,50 Kč bez DPH
  Facebook Twitter Pinterest Email

  Skleněný Filtr Hero3 - Neutrální

  • Super ostrá skleněná optika
  • Extrémně odolné proti poškrábání skla
  • Snadná instalace
  • 3 stop ND Filtr

  Pro kamery ve vodotěsném pouzdru.

  Skleněný 3. stop neutrální filtr s tenkým rámem pro Kamery GoPro Hero3. Filtr jednoduše zaklapne do Hero3 vodotěsného pouzdra, a zárověň se dá odepnout za méně než jednu sekundu. Filtr je vyroben ze skla s velmi ostrou optikou. Je velmi odpolný proti poškrábání.

  NA CO JE NEUTRÁLNÍ FILTR??

  Filtr s neutrální hustotou neboli ND filtr se používá ke zpomalení fotoaparátu GoPro je velmi vysokých rychlostech závěrky. ND filtr v podstatě podvede kameru, tím že je méně světla před ní, a tak kamera zpomalí rychlost závěrky na kompenzaci falešných nižších úrovní světla. To znamená, že vše, co se pohybuje v bude mít mírné rozostření, a vše, co se nehýbe, bude stále v centru pozornosti. Pro lepší pochopení, stačí se rychle podívat na srovnávací video.

  Motorsports: ND filtr zcela změní obrázky a videa z vašeho auta a motocyklu . Obvykle extrémně rychlá GoPro závěrka zachytí každý malý detail na silnici, nebo krajinu, a dává iluzi, že se nepohybuje vůbec. Tento filtr s neutrální hustotou zpomalí rychlost závěrky a dá na cestu a okolí hladké rozmazání pohybu.

  Letectví: GoPro je proslulé "rolovaváním" při natáčení z letadla. Rolování znamená že videa mají Jello efekt nebo takzvaný wobble (zakolísání). Jello efekt lze snadno opravit s naším ND filtrem.

  Quadcopter: V posledním roce je stále populárnější natáčení z quadro vrtulníku, zejména DJI Phantomem. Společný problém je označován jako Jello efekt, rolování GoPro záběrů je způsobené krátkým časem závěrky a vibracemi. Tento neutrální filtr je nejjednodušším řešením jak toto opravit.

  POUŽITÍ

  Mějte na paměti, že je to skleněný filtr a sklo se může rozbít. Při instalaci nebo odjímání filtru doporučujeme opatrnost. Filtry jsou odolné, ALE NEJSOU NEZNIČITELNÉ.

   

  Kompatibilita

  • HERO3 Silver/Black
  • Odnímatelný skleněný neutrální filtr
  • Poutko
  • Obal z mikrovlákna

  POUŽITÍ NEUTRALNÍHO FILTRU

  PŘEDSTAVENÍ NEUTRALNÍHO FILTRU