0 Kč

MACRO objektiv pro kryt GoPro Hero3 a DIVE HOUSING - Odnímatelný

Úvod / Produkty / PolarPro / FILTRY GOPRO / Filtry pro HERO3 a DIVE housing / MACRO objektiv pro kryt GoPro Hero3 a DIVE HOUSING - Odnímatelný

Kategorie:

Kategorie

  Kód: C1023 ID: 3620 Výrobce: PolarPro

  Makro objektiv pro uchycení na vodotěsném pouzdře kamery GoPro Hero3. Makro se jednoduše aplikuje pomocí otevírání a zavírání. Používá se pro zachycení ostrých záběrů z blízka. Z oficiální české distribuce.

  Více informací

  Skladem > 5 ks 18.07. může být u vás

  Doporučená cena výrobcem: 949 Kč

  125 Kč
  103,31 Kč bez DPH
  Facebook Twitter Pinterest Email

  MAKRO Combo filtr

  • Zvětšující objektiv pro ohromující záběry z blízka Fotky / Videa
  • Makro objektiv navržena speciálně pro GoPro Hero3
  • Zachyťte kreativní ostrý obraz

  Pro kamery ve vodotěsném pouzdru.

  Makro objektiv je navržen pro uchycení na vodotěsném pouzdře kamery GoPro Hero3. Makro se jednoduše aplikuje pomocí otevírání a zavírání. Používá se pro zachycení ostrých záběrů z blízka.

  NA CO TO JE?

  Makro objektiv je určen ke snížení ohniskové vzdálenosti fotoaparátu GoPro. To skvělý pro zachycení ostrých detailních záběrů. To je ohromný pro uživatele GoPro, protože tento makro objektiv dodá záběrům z Vaši Hero3 zcela nový vzhled. Standardní širokoúhlé záběry jsou již okoukané, detailní záběry jsou skvělý způsob, jak oživit a přidat kreativitu do Vašich videíí a fotografií.

  Tento objektiv kameře umožňuje zaostřit na objekty 7-45 centimetrů od objektivu kamery. Působí také jako zvětšovací sklo. Nebude se Vám chtít používat makro objektiv při natáčení objektů dále než 24 cm od objektivu.

  POUŽITÍ

  Mějte na paměti, že je to skleněný filtr a sklo se může rozbít. Při instalaci nebo odjímání filtru doporučujeme opatrnost. Filtry jsou odolné, ALE NEJSOU NEZNIČITELNÉ

   

  Kompatibilita

  • HERO3 Silver/Black
  • Macro objektiv - Hero3
  • Poutko
  • Obal z mikrovlákna

  POUŽITÍ MACRO ČOČKY FILTRU

  PŘEDSTAVUJEME MAKRO ČOČKA