0 Kč

''FRAME'' Skleněný Filtr Hero3/3+/4 Odnímatelný - Neutrální

Úvod / Produkty / PolarPro / FILTRY GOPRO / Filtry pro HERO3 a DIVE housing / ''FRAME'' Skleněný Filtr Hero3/3+/4 Odnímatelný - Neutrální

Kategorie:

Kategorie

  Kód: C1022 ID: 3343 Výrobce: PolarPro

  Skleněný 3 stop neutrální filtr pro filmování s GoPro Hero3/3+/4 mimo vodotěsné pouzdro, nebo v rámečku "THE FRAME". Filtr se nasune přímo na čočku. Tento filtr je určen ke zpomalení závěrky kamery GoPro Hero3/3+/4. Z oficiální české distribuce.

  Více informací

  Skladem > 5 ks 18.07. může být u vás

  Doporučená cena výrobcem: 849 Kč

  49 Kč
  40,50 Kč bez DPH
  Facebook Twitter Pinterest Email

  ''FRAME''  - Neutrální

  • Super ostrá skleněná optika
  • Extrémně odolné proti poškrábání skla
  • Snadná instalace
  • 3 stop ND Filtr

  Pro kamery bez vodotěsného pouzdra.

  3. stop neutrální filtr je součástí nové linie NAKED filtru pro GoPro Hero3/3+/4. Filtr jednoduše nasunete na čočku GoPro Hero3/3+/4. Používá se mimo vodotěsné pouzdro, nebo v rámečku "THE FRAME". Filtr je vyroben ze skla s velmi ostrou optikou. Je velmi odpolný proti poškrábání.

  NA CO JE NEUTRÁLNÍ FILTR?

  Filtr s neutrální hustotou neboli ND filtr se používá ke zpomalení fotoaparátu GoPro je velmi vysokých rychlostech závěrky. ND filtr v podstatě podvede kameru, tím že je méně světla před ní, a tak kamera zpomalí rychlost závěrky na kompenzaci falešných nižších úrovní světla. To znamená, že vše, co se pohybuje v bude mít mírné rozostření, a vše, co se nehýbe, bude stále v centru pozornosti. Pro lepší pochopení, stačí se rychle podívat na srovnávací video.

  Motorsports: ND filtr zcela změní obrázky a videa z vašeho auta a motocyklu . Obvykle extrémně rychlá GoPro závěrka zachytí každý malý detail na silnici, nebo krajinu, a dává iluzi, že se nepohybuje vůbec. Tento filtr s neutrální hustotou zpomalí rychlost závěrky a dá na cestu a okolí hladké rozmazání pohybu.

  Letectví: GoPro je proslulé "rolovaváním" při natáčení z letadla. Rolování znamená že videa mají Jello efekt nebo takzvaný wobble (zakolísání). Jello efekt lze snadno opravit s naším ND filtrem.

  Quadcopter: V posledním roce je stále populárnější natáčení z quadro vrtulníku, zejména DJI Phantomem. Společný problém je označován jako Jello efekt, rolování GoPro záběrů je způsobené krátkým časem závěrky a vibracemi. Tento neutrální filtr je nejjednodušším řešením jak toto opravit.

  POUŽITÍ

  Mějte na paměti, že je to skleněný filtr a sklo se může rozbít. Při instalaci nebo odjímání filtru doporučujeme opatrnost. Filtry jsou odolné, ALE NEJSOU NEZNIČITELNÉ.

   

  Kompatibilita

  • HERO4 Silver/Black
  • HERO3+ Silver/Black
  • HERO3 Silver/Black
  • Frame neutrální filtr

  POROVNÁNÍ NEUTRALNÍHO FILTRU

  NEUTRÁLNÍ FILTR POUŽITÍ