0 Kč

DJI Mavic Air Filters - Cinema Series - EXPOSURE Collection

Úvod / Produkty / PolarPro / FILTRY DJI / DJI MAVIC AIR / DJI Mavic Air Filters - Cinema Series - EXPOSURE Collection

Kategorie:

Kategorie

  Kód: AR-CS-EXP ID: 10100 Výrobce: PolarPro

  Filtry ND s vysokým výkonem od společnosti PolarPro umožňují fotografům zachytit snímky za dlouhé expozice během denního světla. Na kameře Mavic Air je příliš mnoho světla. Těžký ND filtr, jako například ND128, NH256 nebo ND1000, pomůže snížit světlo odblokováním delší expozice během dne.

  Více informací

  Skladem 1 ks 29.05. může být u vás

  Doporučená cena výrobcem: 1 999 Kč

  1 299 Kč
  1 073,55 Kč bez DPH
  Facebook Twitter Pinterest Email

  DJI Mavic Air Filters - Cinema Series - EXPOSURE Collection

  • Obsahuje filtry ND128, ND256, ND1000 pro dlouhé expozice
  • Navrženo speciálně pro kamery Mavic Air
  • Z oficiální české distribuce.
  • Sklo ze série Cinema s povrchovou úpravou AR
  • Velmi lehký design pro plynulý provoz gimbalu
  • V balení vlastní tvrdé pouzdro na filtry

   

   

  ND128:  snižuje světlo o 5-stop. Tento filtr je určen výhradně pro fotografování fotografií. Nikdy byste ho nepoužili pro video. Filtr ND128 výrazně sníží světlo na snímači, což vám umožní pořídit kreativní dlouhé expozice během dne.

  ND256:  snižuje světlo o 8-stop pro fotografování fotografií s dlouhou expozicí od 8 sekund až po několik minut. Jedná se o skoro nejsilnější filtr s neutrální hustotou v expoziční kolekci a odemkne nejnižší rychlost závěrky.

  ND1000:  snižuje světlo o 10-stop pro fotografování fotografií s dlouhou expozicí od 8 sekund až po několik minut. Jedná se o nejsilnější filtr s neutrální hustotou v expoziční kolekci a odemkne nejnižší rychlost závěrky.

   

  Co čekat:  Natáčení snímků s dlouhou expozicí z dronů může být náročné a vyžaduje fotografování mnoha snímků. Cílem je udržet drone stabilní, když je závěrka otevřená (může to být 8 sekund a déle). Díky tomu je fotografování ve větrných podmínkách náročné. Doporučujeme fotografovat dlouhou expozici ve velmi klidném větru a natáčet mnoho snímků. Při fotografování 100 snímků byste měli očekávat 1 nebo 2 skvělé obrázky z této sady. Mnoho z těchto obrazů bude rozmazaných, což znamená, že se drone pohyboval, když byla závěrka otevřená. Proto nafoŤte co nejvíce obrázků

  Předměty pro dlouhou expozici:  Existuje mnoho kreativních snímků s dlouhou expozicí, ze kterých můžete získat nápady. Zhotovení snímků s dlouhou expozicí z letecké perspektivy odhaluje ještě více příležitostí. Můžete začít s natáčením vody: oceánem, řekami, jezery a uvidíte, jak delší doba expozice působí na snímky. Pak můžete použít svou kreativní myšlenku k zachycení dalších jedinečných perspektiv.

  Cinema Series™ Sklo: pro tuto serii PolarPro filtru je použita nejvyšší kvalita skla a potahu která je k dispozici a to pro piloty, kteří požadují jen to nejlepší. Cinema Series™ sklo vysokou propustnost světla a nižší index lomu.

  Použití:

  Mějte na paměti, že je to skleněný filtr a sklo se může rozbít. Při instalaci nebo odjímání filtru doporučujeme opatrnost. Filtry jsou odolné, ALE NEJSOU NEZNIČITELNÉ.

   

  Kompatibilita:

  • DJI Mavic Air

   

   

  • ND128 filtr pro DJI Mavic Air
  • ND256 filtr pro DJI Mavic Air
  • ND1000 filtr pro DJI Mavic Air
  • plastové pouzdro

  DJI Mavic 2 PRO Filters - Cinema Series - EXPOSURE Collection (copy)

  Mohlo by se Vám také líbit