0 Kč

DJI Mavic 2 PRO Filters - Cinema Series - UV

Úvod / Produkty / PolarPro / FILTRY DJI / DJI MAVIC 2 PRO / DJI Mavic 2 PRO Filters - Cinema Series - UV

Kategorie:

Kategorie

  Kód: M2P-CS-UV ID: 20031 Výrobce: PolarPro

  PolarPro UV filtr je přímou náhradou původního UV filtru pro piloty, kteří chtějí upgradovat nebo vyměnit poškozené čočky. Díky filmu s vícenásobným pokrytím z řady Cinema Series tento UV filtr pomáhá snížit UV záři a zároveň nabízí extrémně vysoký přenos světla. Rám DJI Mavic 2 Pro je konstruován pomocí konstrukce AirFrame společnosti PolarPro, což snižuje celkovou hmotnost filtru. Tento ultralehký design umožňuje plynulou kompatibilitu s gimbalem Mavic 2 pro.

  Více informací

  Skladem 1 ks 05.06. může být u vás

  Doporučená cena výrobcem: 699 Kč

  549 Kč
  453,72 Kč bez DPH
  Facebook Twitter Pinterest Email

  DJI Mavic 2 PRO Filters - Cinema Series - UV

  PolarPro UV filtr je přímou náhradou původního UV filtru pro piloty, kteří chtějí upgradovat nebo vyměnit poškozené čočky. Díky filmu s vícenásobným pokrytím z řady Cinema Series tento UV filtr pomáhá snížit UV záři a zároveň nabízí extrémně vysoký přenos světla. Rám DJI Mavic 2 Pro je konstruován pomocí konstrukce AirFrame společnosti PolarPro, což snižuje celkovou hmotnost. Tento ultralehký design umožňuje plynulou kompatibilitu s gimbalem Mavic 2 pro.

  Cinema Series™ Glass: Filtr společnosti PolarPro, který používá nejvyšší kvalitu skla a potahy, které jsou k dispozici pro piloty, kteří požadují to nejlepší. Sklo Cinema Series má vysoký přenos světla a nízký index lomu.

  Konstrukce AirFrame™: Filtr PolarPro je navržen speciálně pro letecké natáčení. Konstrukce z lehkých slitin využívá hliníkový rám s leštěnými závity.

   

  Funkce:

  • Navrženo speciálně pro DJI Mavic 2 Pro
  • Série Cinema s vícenásobným pokrytím
  • Konstrukce AirFrame ™ lehký design pro plynulý provoz gimbalu
  • Zahrnuje UV filtr

   

  Kompatibilita:

  • DJI MAVIC 2 Pro

   

  • UV filtr pro DJI MAVIC 2 PRO

  DJI Mavic Air Filter - Cinema Series (copy)

  Tipy (copy)

  Mohlo by se Vám také líbit