0 Kč

MINI HAMMOCK - RŮŽOVÁ/FIALOVÁ - TTTM (express bag)

Úvod / Produkty / Hamaky a outdoor / PARACHUTE HAMMOCK / MINI HAMAKY "dětská/gear" / MINI HAMMOCK - RŮŽOVÁ/FIALOVÁ - TTTM (express bag)

Kategorie:

Kategorie

  Kód: TMMI2130 ID: 95584 Výrobce: Ticket to the moon

  Pohodlná relaxace a  spánek v ideální ochraně před hmyzem a malými plazy. Nahradí tvůj stan či deku při odpočinku kdekoliv. Naše houpací sítě jsou ideální pro příležitostné cestování, relaxaci a každodenní zdřímnutí.

  Více informací

  Skladem 1 ks 24.06. může být u vás

  759 Kč
  627,27 Kč bez DPH
  Facebook Twitter Pinterest Email

  MINI HAMMOCK - RŮŽOVÁ/FIALOVÁ - TTTM (express bag)

  Originální Hammock Ticket to the Moon, je testovaný ve všech klimatických podmínkách po celém světě od roku 1996.

  Parašutistický hammock byl vytvořen cestovateli pro cestovatele. Pohodlný spánek v ideální ochraně před hmyzem a malými plazy, může nahradit tvůj stan či deku při odpočinku kdekoliv.

  Tento Hammock sestavíte za méně než minutu. Je lehký, pevný, skládací, je odolný proti hnilobě a po namočení rychle schne (lze prát v pračce do 30 ° C).

   

  Ideální pro kempování, turistiku a veškeré outdoorové aktivity. Pamatujte si: hammock je obvykle povolen i tam, kde je zakázáno kempování.

  Vyrobeno z vysoce kvalitního padákového materiálu (100% nylon, šetrný k pokožce testováno), díky jeho elasticitě se přizpůsobí přesně podle vašeho těla. Nerezovým hákem hamock rychle připevníte k různým okům, slabým trubkám, k hagusům u auta, k slabým stromům - pro použití na širší stromy a předměty je nutné dokoupit Hammoc lana, která najedete v příslušenství.


  Naše houpací sítě jsou ideální pro příležitostné cestování, relaxaci a každodenní zdřímnutí.

  LANA ANI POPRUHY NEJSOU SOUČÁSTÍ BALENÍ

  NAVOD

  TTTM

  Videonávod (copy) (copy) (copy) (copy) (copy) (copy) (copy) (copy) (copy) (copy) (copy) (copy) (copy) (copy)

  Jak optimálně nastavit hammock (copy) (copy) (copy) (copy) (copy) (copy) (copy) (copy) (copy) (copy) (copy) (copy) (copy) (copy)

  Instalace hammocku za méně než 90 sekund (copy) (copy) (copy) (copy) (copy) (copy) (copy) (copy) (copy) (copy) (copy) (copy) (copy) (copy)

  Ticket to the moon (copy) (copy) (copy) (copy) (copy) (copy) (copy) (copy) (copy) (copy) (copy) (copy) (copy) (copy)

  Mohlo by se Vám také líbit

  zasady-pouziti (jpg)