logo xtsport.cz
INFOLINKA: +420 739 218 856

DJI Mavic Filter - Cinema Series - ND64

Kdy dostanu zboží?

Kategorie

Polarpro » E-shop » DJI MAVIC Pro/Platinum » DJI Mavic Filter - Cinema Series - ND64

Popis

Filtr řady PolarPro Cinema ND64 pro DJI Mavic snižuje rychlost závěrky kamery o 6-stop. Série Cinema s nejkvalitnějším sklem a potahy poskytuje dokonalou optiku. Tyto filtry jsou určeny pro piloty, kteří požadují absolutní nejlepší kvalitu. Série Cinema pro DJI Mavic je vybavena hliníkovým rámem, který je dostatečně tenký, aby zůstal v klidu při startu.

Kód:
MVC-CS-ND64
ID:
91157
Skladem:
Výrobce:
PolarPro
649 (s dph)
(původní cena: 799 Kč)
536.36 (bez dph)

DJI Mavic Filter - Cinema Series - ND64

Filtr řady PolarPro Cinema ND64 pro DJI Mavic snižuje rychlost závěrky kamery o 6-stop. Série Cinema s nejkvalitnějším sklem a potahy poskytuje dokonalou optiku. Tyto filtry jsou určeny pro piloty, kteří požadují absolutní nejlepší kvalitu. Série Cinema pro DJI Mavic je vybavena hliníkovým rámem, který je dostatečně tenký, aby zůstal v klidu při startu. Filtr je vyroben s designem PolarPro Airframe pro hladký pohyb s gimbalem.

 

Cinema Series™ Sklo: pro tuto serii PolarPro filtru je použita nejvyšší kvalita skla a potahu která je k dispozici a to pro piloty, kteří požadují jen to nejlepší. Cinema Series™ sklo vysokou propustnost světla a nižší index lomu.

Airframe™ Construction - filtry PolarPro jsou speciálně navrženy pro letecké filmování. Ultra lehká konstrukce využívá precizní závit v Airframe™ Construction pro bezproblémový provoz gimbalu.

ND64 Filtr:  ND64 Filtr je navržen tak, aby vám umožnil kontrolu nad rychlosti závěrky. Filtr snižuje rychlost závěrky o 6 stop, což je ideální pro získání závěrky na 1 / 60th nebo 1 / 50th pro extrémně jasné dny. Pomalejší rychlost závěrky umožňuje zachytit epický, filmově kvalitní obsah i za těch nejjasnějších podmínek.

 

Funkce:

  • Obsahuje ND64 Filtr
  • Z oficiální české distribuce.
  • Ultra-light HD sklo poskytuje skvělý jas a maximální ostrost
  • AirFrame™ construction zajišťuje extrémně lehký design pro hladký provoz gimbalu

 

Kompatibilita:

  • DJI MAVIC
  • ND64 filtr Cinema series

 

KAMERA ANI JINÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ.

Charakteristiky

Instalace

PolarPro Cinema Series Filters

  • up ikona

© Copyright XT SPORT.cz 2014


Vše pro Vaše extrémní zážitky

t.: +420 739 218 856, m.: info@xtsport.cz

Vyrobilo: Cliquo | B interactive